Szanowni Państwo,

Uprzejmie powiadamiamy, że informacja dotycząca prowadzonych w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego najtańszych w Polsce Studiów Podyplomowych Zarządzania i Pośrednictwa w Obrocie nieruchomościami ukazała się w b.numerze czasopisma: "Mieszkalnictwo i Prawo".

Informacja ta (obejmująca także inne Studia podyplomowe) ukaże się też w najbliższy poniedziałek tj. 12 grudnia br. w "Gazecie Wyborczej" w dodatku Studia podyplomowe i MBA.

Serdecznie zapraszamy do zdobycia nowych, atrakcyjnych i poszukiwanych na rynku pracy zawodów oraz licencji wymaganych ustawą o gospodarce nieruchomościami, która znaczne podwyższyła wymagania kwalifikacyjne, a tym samym rangę wspomnianych zawodów. Inicjatywa Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego wychodzi naprzeciw także potrzebom wynikającym ze zmiany prawa mieszkaniowego i spółdzielczego (zwiększenie obowiązków i odpowiedzialności członków zarządu i rad nadzorczych).

Nadmieniamy, że w Wyższej Szkole Handlu i Prawa prowadzone są na Wydziale Prawa wykłady monograficzne z dziedziny prawa mieszkaniowego i spółdzielczego, dzięki czemu Uczelnia ta dysponuje wybitnymi specjalistami, którzy wkładają również na studiach podyplomowych.

Prosimy Szanownych Państwa o przekazanie tej informacji innym zainteresowanym osobom, którym Państwo dobrze życzycie.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, składamy Najserdeczniejsze Życzenia Wszelkiej Pomyślności.
Z wyrazami szacunku

Joanna Ziemkiewicz - Krupska dr Krystyna Krzekotowska
Asystentka Dyrektora Kierownik Studium Podyplomowego
Centrum Kształcenia Podyplomowego Zarządzania i Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami


Wyższa Szkoła Handlu i Prawa
im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie
ul. Świeradowska 43
02-662 Warszawa
tel./fax (22) 5435 350
833 11 60
0603/996 408
www.lazarski.pl/ckp