Szanowni Państwo,

Zakończyliśmy udział naszego Niezależnego Komitetu Wyborczego Wyborców Nasza Warszawa i Mazowsze w wyborach samorządowych 2006. Za wielki wkład pracy w organizację, przebieg kampanii oraz wkład intelektualny w stworzenie programu i stanowisk naszego Komitetu, uwzględniających postulaty mieszkańców Warszawy, z całego serca wszystkim Wam dziękuję.

Nie kończymy naszej społecznej i obywatelskiej aktywności. Przeciwnie będziemy ją kontynuować w ramach Stowarzyszenia Obywatelskich Inicjatyw. Już dziś zapraszamy Państwa na uroczyste otwarcie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy Uczelni Łazarskiego. Zaproszenie w załączeniu.

Kolejne spotkanie już w czwartek 16 listopada o godz. 17.00 przy ul. Gombrowicza 17.

Na spotkaniach czwartkowych ustalać będziemy kierunki działań dla realizacji programu i stanowisk, jakie wspólnie wypracowaliśmy w kampanii wyborczej w ważnych dla mieszkańców Warszawy sprawach. Omówimy też sprawy bieżących i przyszłych inicjatyw obywatelskich oraz sprawy indywidualnego rozwoju i wzajemnej pomocy obywatelskiej.

Dzięki temu będziemy się wzajemnie wspierać i wzmacniać w osobistym rozwoju i społecznej działalności.

Serdecznie zapraszamy

mec. Jerzy Krzekotowski
Prezes
Stowarzyszenia Obywatelskich Inicjatyw


NOWY INKUBATOR W WARSZAWIE

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości


zapraszają na


Uroczystość Otwarcia
Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości
przy Uczelni Łazarskiego15 listopada (środa) 2006 roku, godzina 14.00
Wyższa Szkoła Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego w Warszawie, ul. Świeradowska 43


Gośćmi Specjalnymi Uroczystości będą


Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz
Pan Kazimierz Marcinkiewicz


Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości ma umożliwić młodym i ambitnym ludziom założenie własnej, wymarzonej firmy.
Dzięki AIP studenci i absolwenci z całej Warszawy będą mogli bez większych nakładów finansowych rozpocząć swój biznes. AIP to miejsce, gdzie w najmniej skomplikowany, najtańszy i najmniej ryzykowny sposób z dostępnych w Polsce można zacząć prowadzić własną firmę.

Pierwszą część uroczystości będzie stanowiła konferencja, drugą część uroczyste otwarcie i zwiedzanie Inkubatora.Po konferencji zapraszamy na bankiet!Prosimy o potwierdzenie przybycia pod numerem tel.: (0-22) 543-53-40.